Ahoj lidi,

    musím říct, že jsem se k tomuto kroku odhodlával dost dlouho. Především kvůli nedostatku času. Ale zdá se že ta chvíle nastala a náš malý eXtonek začíná mít vlastní „pavoučinové“ stránky.
    Co bych rád abychom zde našli? Tak především prostor pro ukládání rozsáhlých animací a souborů. Věci k uložení mi pošlete poštou do práce. Dále InTON NEWS, což jsou (zajisté) fiktivní příběhy a noticky nemající se skutečností pranic společného. Z drobností pak kontakty na členy eXtonu (jen ty které budete chtít). No a také návrhy a akcí a kalendář již naplánovaných. A další drobnosti
    No a pak všechno to, co tady budete chtít mít a já (jakožto moderátor a majitel prostoru ;) s tím budu souhlasit...

Takže se snažte a vymýšlejte. Na články vám stačí Word, nebo Poznámkový blok a samozřejmě chuť.

 

Tak vám přeju u stránek eXtonu hodně zábavy...
Bohouš

Změna vzhledu   (5. února 2003)
    Tak po dlouhé době jsem se dostal ke stránkám. Došlo na nich k pár změnám. Změnil jsem barevné provedení a logo. Což je výsledek hlasování o logu a přání vítězky. Doufám že jsem se alesoň přibližně strefil ;-).

Další změna vzhledu, spíš obsahu   (7. července 2003)
    Opět jsem věnoval eXtonu nějaký ten čásek. Prací bylo a je více, takže to vezmu stručně. Především už se stránky stávaly s rostoucím obsahem méně přehledné. V takovém případě a v případě že bylo třeba obsah více rozdělit jsem doplnil menu na levou stranu.
    No a z dalších věcí je to přesun placení sportovních a jiných aktivit z pracovního počítače a pracovního Excelu na WEB. Malá databáze a Internetové prohlížení - jen zkusit ;). Teď si můžou všichni zkontrolovat jestli jsem jim zapsal všechny platby.
    Poslední, a zatím jen připravovanou, částí je komfortnější prohlížení obrázků a fotek. Moc držím Pavlínce palce. Už se na to těším. Náhledy, komentáře, design. A všechno bude děsně jednoduchý...

P.S. Podpora (budoucího) Internetového obchodu na jehož prostoru jsou tyto stránky umístěny se považuje za samozřejmost ;)))