Na začátek

Tak na začátek bych rád řekl, že zde nebudou jen loga, ale veškeré "výsostné" znaky eXtonu. Mimo loga tady budou informace a návrhy na sportovně-společenské dresy. Standardy, vyznamenání a samozřejmě černá listina těch co mě štvou :)

Loga

Návrhy na LOGA najdete zde.

A vítězné logo včetně barevného provedení. Barvy se možná ještě lehce (pro normálního člověka neznatelně) změní tak, aby měly svůj obraz v barevné paletě PANTONE.
Barva R G B
Pozadí 165
A5
219
DB
243
F3
Popředí 166
A6
150
96
16
10

A ještě odkazy na soubory ve formátu CorelDraw. První soubor obsahuje základní grafický vzhled loga. Určuje především tvar jednotlivých částí, úhly a tak. Druhý soubor obsahuje stejné informace jako předchozí, ale v jednodušší formě. A to včetně popisu poměru tloušťky čáry k velikosti, poměru šířky a výšky a příklady v různých velikostech.

Dresy

Jednoduchá statistika ankety.

Poznámky k dresům

Jednou z možností je využít zavedené firmy a nechat si udělat dresy. Jedná se o schválené sportovní dresy (což nás nevytrhne). A to ve zhruba 1500 různých provedeních. Na stránkách je možnost zobrazit jen některé barevné kombinace a tak se na ukázce smiřte s azurově modrou a oranžovou. Trička mohou mít logo a číslo. Ale nemusí...
Ukázka je zde...

Další možností je sehnání jednobarevných triček vhodné barvy a vlastnoručně doplněné logo.

Předpokládám, že některé detaily budou předmětem hlasování.

A hlavně... VŠE JE DOBROVOLNÉ! Nikoho nenutím ani do koupě ani do nošení.